9

دلم گرفته است از این  آسمانی که با خورشیدش فقط چشمانم را می آزارد. مگر چه می شد اگر خورشیدی نبود؟! چشمانم را میبندم و در اعماق خود فرو میروم...

روی تمامی خانه ها سایه افتاده بود. دیگر حتی چراغ ها هم سویی برای روشن نگه داشتن این شهر نداشتند. تاریکی، نفرت و ترس عمیقی را در خود جای داده بود. اجاق نیمه سوز خانه مان برای گرم نگه داشتن خانه تمام تلاشش را می کرد.این سیاهی و ظلمات تا کی باید این شهر را فرا می گرفت؟! آخر تا کی قهر بین آسمان و زمین ادامه خواهد داشت؟! از این دشمنی چند روزه که کل شهر را عزادار کرده بود، چقدر باقی مانده بود؟! مگر انسان چقدر میتواند با نور مصنوعی زندگی کند؟! اینبار همه مردم به ستوه در آمده بودند و دلشان برای آن خورشید زیبا پر در می آورد. کودکان دیگر نقاشی هایشان رنگ و بویی نداشت. تمام کاغذ را سیاهی پر کرده بود. دیگر از آن خورشید و آن همه گل و درخت خبری نبود. پروانه هم پر نمیزد.

یک آن دلم لرزید. چشمانم را با وحشت باز کردم.زل زدم به خورشید بالای سرم.اینبار برای رو گرفتن از این برکت الهی هیچ تلاشی نکردم. حتی برای پلک زدن هم وحشت داشتم. شاید از آنکه آخرین دیدار بینمان یک پلک زدن ساده باشد، می ترسیدم.

روشنایی که او به تمام جهان بی چشم داشتی ارزانی می کرد، لبخند عمیقی را بر لبم آورده بود. دلم میخواست این دوستی تا ابد ادامه پیدا کند. درست شبیه گل آفتاب گردانی شده بودم که با هر حرکت خورشید نگاهش میچرخید. از ترس آنکه گمش کنم!

گویی خورشید عزم رفتن کرده است! کمی دلم می گیرد اما وقتی به آن فکر میکنم که می رود تا روشنایی اش را تمام و کمال به کسان دیگری ،در دیار دیگری ببخشد...راضی میشوم.

اینبار به انتظار آمدنش پشت پنجره اتاقم می نشینم و به آسمان زل میزنم. گویی عاشق شده ام.

امضا:ماجده

1397/2/25Va hid
۲۷ ارديبهشت ۹۷ , ۱۹:۱۳
خوشحالم برگشتید!!!

سخن وبلاگ نویس نوجوان:)

منم خوشحالم
کلا من تو ناراحتیام تصمیم غلط زیاد میگیرم😊
دختری از جنس باد
۲۷ ارديبهشت ۹۷ , ۱۹:۴۳
ماجده ی عزیزم برگشته💜

سخن وبلاگ نویس نوجوان:)

😊😍😍😍😘❤
♥️ っ◔◡◔)っ ♥️ mohammad)
۲۷ ارديبهشت ۹۷ , ۲۰:۰۵
پیوندتان مبارک😉😂

سخن وبلاگ نویس نوجوان:)

ای ..‌
خخخخ 
بانو ...
۲۷ ارديبهشت ۹۷ , ۲۱:۱۱
بسیار عالی 
خوش اومدی :)

سخن وبلاگ نویس نوجوان:)

ممنون گلم
میم . الف
۲۷ ارديبهشت ۹۷ , ۲۱:۱۸
:))

سخن وبلاگ نویس نوجوان:)

((:
Designed By Erfan Powered by Bayan